logo

Terminale dotykowe stanowią zamknięty w jednej obudowie komputer klasy PC z monitorem i nakładką dotykową. Dzięki odpowiednio wykonanej obudowie gwarantują bardzo dobrą stabilność i niską awaryjność. Ładny wygląd i brak kabli wystających z obudowy pozwala umieścić je nawet w najelegantszym wnętrzu luksusowej restauracji.

 

POS KS 7215

Terminal Posiflex „Fan Free” KS-7215 jest połączeniem innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych z szybkim procesorem Intel oraz 15” ekranem dotykowym. Szczelna i solidna obudowa (wodoodporna i pyłoodporna) bez wentylatora, umożliwia możliwość pracy w trudnych warunkach oraz prostotę utrzymania sprzętu w czystości. Wszystkie te atuty gwarantują duży komfort oraz wydajność pracy.

Terminal ma możliwość obsługi różnych urządzeń peryferyjnych wymaganych przez programy komputerowe, takich jak czytnik kart identyfikacyjnych czy czytnik kodów kreskowych. Świetnie sprawdzi się w sklepie, piekarni i restauracji czy fabryce.

 

Zadzwoń zapytaj: 602-769-068

Podgląd

 

POS 3315

Terminal Softech POS-3315 jest podstawowym modelem który spełni rolę stanowiska sprzedażowego POS w każdej branży.

POS-3315 posiada procesor Celeron N2807 dual core. Dzięki technologii "burst" jego szybkość to nawet 2.16GHz!

 

Zadzwoń zapytaj: 602-769-068

Podgląd

 

POS XT 3015

Terminal POS to nie tylko komputer sprzedażowy, ale coraz częściej element wystroju. Każdy detal wykończenia sprzętu powinien przekonywać konsumenta, że jest to miejsce, gdzie kładzie się nacisk na jakość. Terminal XT-3015 jest najnowszym osiągnięciem firmy Posiflex. Nowa składana podstawa XT-3015 pozwala na dopasowanie terminala do warunków lokalowych oraz obsługi. Multi-konfiguracja ułożenia ekranu zapewnia wygodną i szybką pracę na urządzeniu.

 

Zadzwoń zapytaj: 602-769-068

Podgląd

 

POS XT 3815

Terminal XT-3815 jest najnowszym osiągnięciem firmy Posiflex wyposażonym w 4-rdzeniowy procesor Celeron. Nowa składana podstawa w terminalach seriii XT pozwala na dopasowanie terminala do warunków lokalowych oraz obsługi. Multi-konfiguracja ułożenia ekranu zapewnia wygodną i szybką pracę na urządzeniu.

Terminal jest wyposażony w 10 punktową matrycę dotykową, z płaskim szklanym ekranem, dzięki czemu jest wytrzymały oraz bardzo schludnie wykonany.

 

Zadzwoń zapytaj: 602-769-068

Podgląd

 

ELO 15E2

Model zaprojektowany jako uniwersalny terminal komputerowy z panoramicznym wyświetlaczem. Parametry urządzenia zostały dobrane w taki sposób aby uzyskać wyraźny atut cenowy i jednocześnie zapewnić podstawowe zalety wspólne dla wszystkich produktów Elo: odporną konstrukcję, funkcjonalność i estetykę. Terminal Elo 15E2 - kolejny model z serii E to urządzenie klasy "entry-level". Rozwiązania tego typu stosuje się wszędzie tam gdzie wymagana jest podstawowa konfiguracja sprzętowa. Na popularność urządzeń z serii E ma duży wpływ atrakcyjna cena i żywotność. Urządzenie dostępne jest z ekranem dotykowym 15,6" iTouch oraz AccuTouch.

 

Zadzwoń zapytaj: 602-769-068

Podgląd

 

ELO 15X3

Jeden z kilku modeli terminali z serii X (15X2/15X3/15X5/15X7/17X2/17X3/17X5/17X7). Wszystkie urządzenia z tej serii to uniwersalne zintegrowane terminale komputerowe, które są zdolne do pracy w różnych warunkach środowiskowych. Seria X oferuje łącznie cztery platformy procesorowe oraz dwie przekątne ekranów dotykowych zamknięte w spójnej stylistyce. Koncepcja ta umożliwia łączenie różnorodnych funkcjonalnie urządzeń w jednorodny system informatyczny (identyczne opcje montażowe, podobna stylistyka, kompatybilne akcesoria itd.). Cechami charakterystycznymi dla całej serii X jest obudowa panelowa ułatwiająca serwis w miejscu instalacji. Na uwagę zasługuje również podstawa z dwustopniową regulacją wysokości, dzięki której np. terminal wykorzystywany w kasie będzie mniej zasłaniał sprzedawcę. Konstrukcje tego typu gwarantują również wygodę pracy z terminalem zainstalowanym na małej wysokości.

 

Zadzwoń zapytaj: 602-769-068

Podgląd