logo

Drukarki paragonowe, wagi

Oferujemy drukarki paragonowe i wagi wiodących producentów

Plus Serwis prowadzi sprzedaż kas fiskalnych, zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz organizuje szkolenia z zakresu obsługi zakupionych urządzeń. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone urządzenia fiskalne takich firm jak:

Gdzie znajdzie zastosowanie drukarka paragonowa, waga?

Z naszych usług korzystają głównie: sklepy, firmy usługowe i logistyczne, hotele, lokale gastronomiczne, a także przedstawiciele wolnych zawodów. W ofercie dostępne są urządzenia wraz z oprogramowaniem, dzięki czemu stanowią kompleksowy system podnoszący efektywność funkcjonowania każdego biznesu.

Sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy kasy fiskalne

Nasi specjaliści dostarczą kasę, która spełni Państwa wymagania, zainstalują ją, przeszkolą Państwa personel oraz zadbają o to, aby kasa była zawsze sprawna. Podczas awarii Państwa kasy fiskalne trafiają do Lublina, gdzie w naszym serwisie szybko są naprawiane oraz dostarczane z powrotem do klienta. Zależy nam na zadowoleniu każdego przedsiębiorcy, bez względu na typ jego działalności, dlatego każda kasa fiskalna posiada proste oprogramowanie, by być jak najprostszą w obsłudze.