logo

Jeżeli szukacie Państwo specjalistycznego sprzętu komputerowego dla gastronomii i hotelarstwa Plus Serwis jest trafnym wyborem. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stanowisk pracy- od terminali dotykowych z akcesoriami, przez drukarki i systemy monitorów kuchennych, aż po gastronomiczne systemy komunikacyjne i automatykę hotelową. Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania komunikacyjne Long Range Systems oraz urządzenia dla punktów sprzedaży i obsługi klientów.

Terminale dotykowe POS

Terminale POS to połączenie komputera i monitora w jedną całość. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzęt zajmuje mniej miesca oraz jest bardziej funkcjonalny niż tradycyjny zestaw. Dodatkowo terminale łatwo dostosować do własnych potrzeb, z łatwością reguluje się kąt pochylenia ekranu oraz inne parametry.

 

Więcej

Monitory dotykowe

Najważniejszą cechą monitorów dotykowych jest to, że nie potrzebujemy klawiatury oraz myszki do osbługi systemu i programów. Nie plączą się kable, oszczędzamy miejsce. Praca z monitorem jest bardzo łatwa.

 

Więcej

Drukarki zamówień

Ustne bądź ręczne składanie zamówień w kuchni to już przeżytek. Składając zamówienie, które zostaje wprowadzone do terminala odrazu trafia ono do kuchni poprzez wydruk z drukarki zamówień. Dzięki temu dania wydawane są szybciej co podnosi prestiż i zadowolenie Klienta w restauracji.

 

Więcej

Liczniki do alkoholi

Trudno policzalne produkty, które sprzedaje się w porcjach bardzo trudno policzyć. Warto jednak pomyśleć o rozwiązaniu, które pozwoli nam na większą kontrolę nad towarem w postaci płynów. Dzięki zastosowaniu liczników będziemy mogli kontrolować ilość wydawanych porcji np: piwa co sprawi, że łatwiej będzie nam zaplanować wydatki związane z zaopatrzeniem restauracji.

 

Więcej