logo

Programy hotelarskie

Nowoczesne i kompleksowe zarządzanie obiektami hotelowymi dzięki specjalnemu oprogramowaniu praca w hotelu, pensjonacie i motelu możę być o wiele łatwiejsza. Dzięki oprogramowaniu dedykowanemu branży hotelarskiej w prosty sposób zarządzasz personelem, logistyką, zamówieniami, oraz asortymentem hotelowym. Recepcja, dyrekcja, dział marketingu, księgowość jest sterowana za pomocą jednego programu.

Plus Serwis współpracuje z firmami takimi jak: SOFTECH

logo softech

Prosta obsługa programów hotelarskich

Każde wdrożenie oprogramowania dla hoteli wiąże się z licznymi szkoleniami przygotowującymi pracowników do korzystania z nowoczesnych platform ułatwiających zarządzanie hotelem. Wymiana informacji między programem, a obsługującym odbywa się za pomocą ikon, przycisków oraz powiązanych ze sobą okien. Wielu użytkowników oprogramowania CHART miało okazję się już o tym przekonać i uważa, że testując różne programy hotelarskie to właśnie CHART jest najlepszy na rynku. 

Oprogramowanie hotelarskie dla każdego

System CHART został stworzony z myślą o wielu użytkownikach, dzięki czemu może zostać podłączony do lokalnej sieci. Nie stanowi przeszkód, by korzystało z niego kilkanaście osób jednocześnie, bez względu na to czy dotyczy to działu księgowości, marketingu, czy obsługi hotelowej.

Nowoczesna automatyka hotelowa

Codzienne wykonywanie zadań za pomocą wielu urządzeń nie jest już konieczne. Program hotelowy CHART jest w stanie połączyć wszystkie urządzenia i systemu informatyczne automatyzując całkowicie ich działanie. Dotyczy to między innymi centrali telefonicznych, drukarek, zamków hotelowych oraz wielu innych czynników ułatwiających funkcjonowanie całej sieci hoteli.

Współpracowanie z urządzeniami zewnętrznymi

Podłączenie urządzeń zewnętrznych do systemu CHART nie stanowi najmniejszego problemu. Można zarządzać centralami abonenckimi, czy systemami FK za pomocą jednego programu. Lista urządzeń zewnętrznych, które mogą współpracować z systemem jest bardzo długa, co pozwala na integrację i automatyzację wszystkich działań.

Systemy Finansowo Księgowe

Zamki elektroniczne

Drukarki fiskalne

Centrale telefoniczne