logo

Drukarki i kasy fiskalne online

Mamy w ofercie drukarki fiskalne najwyższej jakości

Plus serwis od wielu lat zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i serwisowaniem drukarek fiskalnych przeznaczonych dla firm. Aby klienci byli zadowoleni z zakupionych produktów, organizujemy również szkolenia mające na celu nauczenie przyszłych użytkowników obsługi kas fiskalnych. W ofercie Plus serwis można znaleźć drukarki fiskalne sprzedawane stacjonarnie w Lublinie. Nowoczesnym rozwiązaniem proponowanym przez Plus serwis jest kasa fiskalna online, umożliwiająca natychmiastowe połączenie się z Centralnym Rejestrem Kas za pomocą internetu. Urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów, takich jak:

innova posnet

Kasy fiskalne niezbędne do prowadzenia działalności

Z usług naszej firmy korzystają przedsiębiorcy prowadzący firmy usługowe, do których funkcjonowania niezbędne są drukarki fiskalne. Są nimi między innymi hotele oraz sklepy. Swoim klientom oferujemy kasy fiskalne, a także pełne oprogramowanie do zarządzania całym biznesem. Ma ono na celu podnieść efektywność oraz zyski, ułatwiając nadzorowanie wszystkich systemów za pomocą jednego. Kasa fiskalna w wielu przedsiębiorstwach jest obowiązkowa, dlatego decydując się na jej zakup, warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę urządzenia, ale również na jego jakość, która znacząco podniesie standardy zakładu.

Pomagamy przy wyborze i montażu kasy fiskalnej

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać drukarkę fiskalną, która będzie spełniała wszelkie potrzeby. Dla naszych klientów znajdziemy kasy fiskalne, których koszt będzie niewielki, a jakość pozostanie na najwyższym poziomie. Dodatkowo zajmiemy się ich instalacją na miejscu oraz zapoznamy zarówno Państwa, jak i personel z obsługą tego urządzenia. Dzięki właściwemu podłączeniu oraz prostej obsłudze każda nasza kasa fiskalna jest bezawaryjna.