logo

Kilka przykładowych szuflad przedstawiamy poniżej

POSNET MK350

Szuflada kasjerska Posnet MK350 to solidne rozwiązanie o niewielkich gabarytach.

Wyposażona została w 4 przegródki na banknoty oraz 8 przegródek na bilon w wyjmowanym pojemniku.

Użycie wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie łożysk kulkowych w prowadnicach wózka szuflady, zapewniają niezawodne działanie.

Sterowanie impulsem o napięciu 24V zapewnia współpracę z drukarkami fiskalnymi Posnet Thermal HD i Thermal XL oraz kasami fiskalnymi NEO XL.

 

Zadzwoń zapytaj: 602-769-068

Podgląd

 

POSNET SKL

Szuflada Posnet SKL została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na urządzenie charakteryzujące się dużą wytrzymałością oraz solidnością wykonania. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowanie metalowych, kulkowych prowadnic wózka szuflady. Szuflada wyposażona została w 8 przegród na banknoty, dostosowanych wymiarami do polskich złotych i EURO oraz wyjmowany, 9-cio przegrodowy pojemnik na bilon.

SKL może pracować w dwóch konfiguracjach: z możliwością otwierania poleceniem z kasy, lub za pomocą klucza (również możliwość otwierania awaryjnego). Dzięki sterowaniu impulsem z zakresu 5 – 12 V, 0,7 A o minimalnym czasie trwania 300ms, szuflada współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń.

 

Zadzwoń zapytaj: 602-769-068

Podgląd