logo

Odpowiedź jest oczywista. Naszym Klientom służymy wsparciem, wiedzą i doświadczeniem. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb.

Oszczędzamy czas i pieniądze naszych Klientów prowadząc każdy projekt od początku do końca: projektowanie, zakup, dostawa, instalacja, wdrożenie, szkolenie personelu, obsługa bieżąca i serwis.

Nasi specjaliści łączą fachową wiedzę, pogłębianą przez regularne szkolenia, zrozumienie specyfiki pracy hotelarsko-gastronomicznej z dumą i satysfakcją, jaką daje świadomość świetnie wykonanej pracy. Posiadamy wszelkiego rodzaju certyfikaty i uprawnienia, a swoje doświadczenia zdobywaliśmy wdrażając systemy sprzedaży i rozliczeń przez wiele lat.

Zapewniamy serwis instalacyjny, gwarancyjny i pogwarancyjny oraz materiały eksploatacyjne na terenie całego kraju. Jako jedna z pierwszych firm zaczęliśmy stosować najbardziej sprawdzone rozwiązania techniczne: ekrany dotykowe, drukarki zamówieniowe, zintegrowane systemy sprzedaży i rozliczeń dla gastronomii i hoteli.

Naszą dewizą jest: rzetelność i pełen profesjonalizm.