logo

mojeGASTRO to wszystko, co w dobie internetu potrzebne jest właścicielowi, aby zawsze być na bieżąco i on-line. Dzięki wielu funkcjom nie tylko pozwala na łatwy i szybki dostęp do potrzebnych informacji za pomocą internetu, ale również dba o bezpieczeństwo danych poprzez możliwość umieszczenia ich na wirtualnym dysku. Specjalny moduł iORDERING umożliwia klientom dokonywanie zamówień przez internet.

BACKUP- Twoje dane zawsze zabezpieczone

Umożliwia stworzenie internetowej kopii zapasowej danych z GASTRO POSa oraz GASTRO SZEFa. Po wykupieniu odpowiedniego pakietu dane z programów są importowane na serwer i dostępne w każdym momencie a użytkownik zabezpieczony przed ich utratą.

  • Idealny sposób zabezpieczenia;
  • Nie zajmuje miejsca na dysku- dane są przechowywane na naszych serwerach!
  • Współpraca z GASTRO.

DASHBOARD – raporty dostępne zawsze i wszędzie

To moduł do internetowego podglądu sprzedaży. Dzięki połączeniu z GASTRO POS dane dotyczące utargu czy sprzedaży są bezpośrednio transferowane i dostępne w każdym miejscu, w którym możliwe jest połączenie się z Internetem. Dowolność konfiguracji sprawia, że aktualizacja wykonuje się wg. naszych ustawień, a informacje, do których mamy dostęp są zawsze świeże.

ORDERING - zamówienia przez internet

Pozwala na wykonywanie przez Klienta zamówień przez Internet. Zamówienie jest automatycznie wysyłane do programu GASTRO POS i przekazane do wykonania. Rozwiązanie to pomaga w zwiększeniu sprzedaży a nowoczesny interface jest prosty w obsłudze i przyjazny dla klientów.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszych produktach, pobierz katalog lub zostaw swoje dane- nasi specjaliści zadzwonią i przedstawią Ci szczegółową ofertę.